RSS
 

WIĄZOWNICA KOLONIA W „GAZECIE SOŁECKIEJ”

20 mar

W najnowszym numerze Gazety Sołeckiej,  ogólnopolskiego pisma które ukazuję się od1993 roku w nakładzie 45 tysięcy, ukazał się artykuł o Sołtysach ze Szkoły Liderów. Miałem szczęście uczestniczyć w tym wywiadzie i zaprezentować  nasze sołectwo. Zapraszam do lektury (zdjęcie). Ten sam artykuł w rozszerzonej wersji został umieszczony na największym w Polce portalu organizacji pozarządowych ngo.pl, który istnieje od 2000 roku i jest jednym z najlepszych źródeł informacji dla tychże organizacji.

Zapraszam do zapoznania się z tekstem wywiadu na stronie ngo.pl.

 

 
Komentarze (7)

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Tags: , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Man Jur

  20 marca 2013 o 12:01

  Wspaniale Sołtysie !

   
 2. ~KOBIETA

  20 marca 2013 o 20:09

  Jacku może do tego programu wcisnął byś naszego sołtysa z Bukowej wydobyli by z Niego potencjał który w nim dżemie(hm ale tak myślę, że to chyba bez sensu bo on raczej nie ma w sobie potencjału).Najlepiej by było gdybyś był sołtysem u nas, ale to chyba niemożliwe. GRATULACJE!

   
  • Sołtys wsi

   21 marca 2013 o 09:32

   Kaidy ma potencjał, jeno czasem warunki zewnętrzne nie pozwalają na ujawnienie go :)

    
   • ~KOBIETA

    21 marca 2013 o 09:52

    Podpowiedz jeśli wiesz o jakie to warunki chodzi,może byśmy go pobudzły(li). Brakuje emotikonek, które wyrazają charakter zdania.POZDRAWIAM

     
    • Sołtys wsi

     21 marca 2013 o 11:46

     Trzeba zrobić pogłębioną analizę przypadku i środowiska i wtedy wybrać najbardziej optymalną strategię działania. Czasem oddolna inicjatywa mieszkańców pcha do działania Sołtysa. Pozdrawiam

      
 3. ~Zbyszek

  20 marca 2013 o 22:58

  Jacku moje gratulacje od takiego sołtysa jak Ty my sołtysi z dużym stażem i doświadczeniem możemy się uczyć i brać przykład. Oby takich sołtysów jak ty było jak najwięcej.Jacku tak trzymać .Gratuluje mieszkańcom takiego sołtysa, powinniście być dumni z niego.
  Sołtys Rajczy.

   
  • Sołtys wsi

   21 marca 2013 o 09:33

   Dzięki Zbyszku. Uczę się od najlepszych. Bywaj zdrów i działaj dalej ku chwale Sołectwa Rajcza!

    
 

 • RSS
 • Facebook
 • Nasza Klasa