RSS
 

NOWA STARA TABLICA OGŁOSZEŃ

15 cze

I doczekaliśmy się tablicy ogłoszeń. Co prawda jedna jest na cepeenie, ale ta jest najprawdziwsza, sołecka. Stała kilka lat w krzaku przy ośrodku zdrowia i rdzewiała sobie w najlepsze strasząc pustą dziurą. Teraz będzie służyć do swego celu dzięki przewodniczącemu Rady Sołeckiej Henrykowi Jazgarze, który wykopał, oczyścił, wymalował i uzupełnij środek płytą pilśniową. Nam pozostało tylko wkopać i namalować napis: SOŁECTWO WIĄZOWNICA – KOLONIA. Z kreseczką, bo taka jest prawidłowa pisownia naszej miejscowości, ale przez lata przyjęto pisownię bez kreseczki. To jednak temat na osobny post. W dowodach mamy bez kreseczki i tego się trzymajmy. Takoż dzisiaj przy pomocy dziewczyn z sołectwa i mojego serdecznego przyjaciela, tablica stanęła na swym miejscu. Jutro zdejmujemy naklejone literki i odsłoni się napis na zielonym tle. Tutaj fotorelacja z tej akcji. Komary, kamienie, korzenie, pot i farba :)Na koniec pełna satysfakcja! Dzięki dla wszystkich za pomoc :-)

 
Komentarze (5)

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~piotr

  20 czerwca 2013 o 08:54

  Bardzo dobra inicjatywa oraz jej wykonanie.Brawo!

  Przy okazji malowań należy sprawdzić jakośc malowania przystanku na Podlesiu.Przy okazji ktoś zamalował rozkład jazdy autobusów.Takie informacje docierają od mieszkańcow.Pozdrowienia

   
  • Sołtys wsi

   20 czerwca 2013 o 14:29

   Z tym rozkładem sprawa do wyjaśnienia…

    
   • Sołtys wsi

    25 czerwca 2013 o 08:07

    Według relacji malujących i świadków tychże, rozkładu jazdy nie było, tylko sama blaszka pod rozkład.

     
    • ~piotr

     26 czerwca 2013 o 08:33

     Drogi Sołtysie-radzę zobaczyć ten przystanek po renowacji,a wszystko zostanie wyjaśnione,co pozwoli podjąć dalsze kroki w przywróceniu przystankowi jego roli i wyglądąwi.Pozdrawiamy i oczekujemy dobrej pogody iatmosfery na festynie!!!!

      
     • Sołtys wsi

      26 czerwca 2013 o 23:01

      Podjadę na wizję lokalną :)

       
 

 • RSS
 • Facebook
 • Nasza Klasa